DS
Soru Sahibi
10 Şubat 2019 00:55

Oğlum neden vuruyor

Sevgili hocam benim 2,5 yaşında bir oğlum var bu aralar arkadaşlarini vurma itme alışkanlığı oluştu nedeni nedir acab

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi akşamlar serpil hanım Bunun bir çok sebebi olabilir. Bu yaşta çocukları görüp gelişimsel olarak değerlendirmek gerekir. Gelişimi ile ilgili sıkıntı mı yoksa belki tv izliyor veya cep telefonu oynuyorsa buna bağlı olarak ta bu davranışı gösterebilir. Hayatınızda tv cep telefonu varsa bunu kaldırmanızı öneririm. Uygulamanız gereken metodları anca çoçuğunuz bir uzman tarafından değerlendirildikten sonra belirlenebilir.

10 Şubat 2019 18:50

Çalışıyor musunuz? Çocuğunuz kreşe gidiyor mu? Bu ve başka sorular ile birlikte değerlendirmek gerekir. İsterseniz kliniğimizi arayabilirsiniz daha detaylı yardımcı olabilirim

10 Şubat 2019 18:53