KZ
Soru Sahibi
24 Mart 2019 00:20

Çocuğuma pedagog destegi

Iyi günler kızım 5 yaşında Kreșe gönderiyordum fakat çocuk sürekli yaşıtları tarafından dayak yiyip hirpalaninca ve öğretmeni grup oyunlarında sen yandın cezalısın oynamayacaksin diyormus çocuğumun saçlarını başka bir çocuk makasla kesmiş çocuk geldi bize söyledi bizde okula gidip öğretmeni ile konuştuk öğretmeni tcocuga bir daha okulda olan şeyler gidip şeyleri soylemeyeceksiniz demiş şu an çocuğum kimseyle oynamak istemiyor grup kurmuyor sürekli agresif hırçın ve saldırgan bunun düzelmesi için ne yapmamız lazim

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler Çocuğunuzdaki hırçınlığı anlamak ve desteklemek için çocuğu görüp değerlendirmek gerekir. Özgüven sorunu olabilir karşısındakilere hayır diyemeyip kendini koruyamıyor olabilir. Sıkıntı oluyor diye kreşten almaktansa sıkıntıları halletmeye çalışırsanız daha iyi olur bunun içinde kreşte kullanılan metodlar ile ilgili detaylı görüşürsek daha verimli olur. İsterseniz kliniği arayabilirsiniz yardımcı olurum telefonda daha detaylı konuşabiliriz Çarşamba günü ararsanız orda olurum *** *** ** Saygılarımla

25 Mart 2019 08:10