YF
Soru Sahibi
29 Kasım 2010 21:16

mrb hocam ben 45 yaşındayım meilime gelen vidyonuzu izledim ben 39 yaşınd

mrb hocam ben 45 yaşındayım meilime gelen vidyonuzu izledim ben 39 yaşında menopoza girdim hormon tedavisi aldım ama oda göguslerimde kist yaptı ve devam edemedim benim sorum erken menopaz girmek cilde kırışık yaparmı benim cildim cok kırıştı özellikle göz altı ve yüzüm botoks ta yaptırdım ama cok etkisini göremedim calışıyorum işim geregi cok göz önündeyim ne yapmalıyım cildimi nasıl toparlarım ciddi sarkmalar başladı şimdiden tşkr ederim SAYGILARIMLA

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Hikmet Gülaçtı
Pratisyen Hekimlik

İstanbul da olsaydınız gelin göreyim derdim ama Ankara da bu işle uğraşan iyi bir hekim bulmanızı öneririm. Hoşçakalın

30 Kasım 2010 06:49
YF
Soru Sahibi

mrb hocam cevabınız için cok tşkr ederim ankara da olduguma ilk defa üzüldüm ama rica etsem bana ankarada tavsiye edeceginiz bir dr ismi verebilirmisinz tşkr eder işlerinizde başarılar dilerim.

2 Aralık 2010 10:57
Dr. Hikmet Gülaçtı
Pratisyen Hekimlik

Lutfen kendi doktorunuzu arastirarak bulun bu daha dogru olur

3 Aralık 2010 15:08