9 Mart 2011 11:22

mrb hcm.10 ay kadar oldu sol ayk bılegımı burkdum mr cekıldım sonucları.d

mrb hcm.10 ay kadar oldu sol ayk bılegımı burkdum mr cekıldım sonucları.doktora gıtdım 6 ay kadar bıleklık kullanıcagımı ve gecmezse amelıyat yapıcaklarını soyledıler.ve agrıların hıc bı sekılde azalma hıssetmedım.bu tedavı surecınde bana yardımcı olursanız memnun olurum . 1- tendon sıkışması , iltihabı ve hasarı 2- kemik iliği ödemi 3- kıkırdak hasarı 4- eklem içinde sıvı artışı 5- muhtelif anatomik dokular içinde çeşitli hasarlar mevcuttur.(bunları gıtdıgım doktor soyledı) bu mr 2 ay oldu...

1 cevap
Cevaplar (1)

Tedavinin bir an önce yapılması gerekir. İlk olarak kapsamlı rehabilitasyon görmeniz gerekir. Altı ay boyunca ayak bilekliği takılması iyi bir tedavi seçeneği değildir.

10 Mart 2011 21:33