DH
Soru Sahibi
1 Aralık 2010 07:05

merhabalar ben 30 yasindayim pekte gencsayilmam goz altlarinda torbalar var

merhabalar ben 30 yasindayim pekte gencsayilmam goz altlarinda torbalar var napsam gecmiyor kicrisikliklarda basladi. krem yada baska birsey ne kullanabilirim. yada gonderebiliyormusunuz. napmam gerekli lutfen yardimci olurmusunuz. simdiden tesekkurler.birde belimin her iki yaninda morarmalar oldu hamile.ligimde 4 ay once simdi yirtilmaya basladilar ne kullanabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hikmet Gülaçtı
Pratisyen Hekimlik

size iyi gelen bir krem kullanabilirsiniz. spor yapin kilo almayin

3 Aralık 2010 15:07