KS
Soru Sahibi
21 Aralık 2010 18:45

merhaba hocam.bende uzun yıllardır el bileklerimd ve dirseklerimde ağrılar

merhaba hocam.bende uzun yıllardır el bileklerimd ve dirseklerimde ağrılar vardı.son beş yıldır boyun ve sağ kolumdada başladı.boyun mr, ve diğer tetkikler yapuldı. sonuç olarak ramatolağa gittim. firomiyalji tanısı konuldu.sabahları ellerime ve boynumda kasılmalar var bnlar ağrıla beraber .en son fizik tadavi için baş urdum ama tedaviye cevap vermez diye kabul etmediler. sizin köşenizi okudum bu nedenle size yazdım akapunktur tedavisi olabilir mi.geçen yıl laroksil 10 mg.kullandım ama sadece ya

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hikmet Gülaçtı
Pratisyen Hekimlik

akupunkturdan yararlanabilirsiniz. Gecmis olsun

24 Aralık 2010 13:48