DS
Soru Sahibi
20 Şubat 2011 13:32

merhaba hocam ben 3 yılda 25 kılo aldım tathıllerı yaptırım bır problem yok

merhaba hocam ben 3 yılda 25 kılo aldım tathıllerı yaptırım bır problem yok dıetısyene gıtttım dıet ve spor verdı ozellıkle karnım kollarım ve goguslerden yaglanma oldunu soledı bunları erıtmek ıcın ozellıkle ne gıbı hareketler yapmalıyım saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

Düzenli jogging tarzında koşu yapmalısınız. Mekik hareketi, germe ve güçlendirme egzersizleri ve plateles yapabilirsiniz. Bölgesel yağlanmada mezoterapi, ozon, karboksiterapi deneyebilirsiniz.

21 Şubat 2011 23:15