AE
Soru Sahibi
3 Ekim 2020 13:11

Lütfen dönüş yapın bana

Merhabalar hocam 8 yaşında bir oğlum var babasından 7 sene önce ayrıldım çok küçüktü tabi normal bir aile içerisinde olamadık kavgalar çocuğu paylaşamama gibi şeyler ciddi sıkıntı oldu oğlumda ciddi hiperaktive bozukluğu var duramaz yerinde bide geçen çocuk için kavga ettik yine düştü çocuk niye bana haber vermiyorsun oldu dedim çocuk bu düşer yok rapor tutacakmış mahkeme verecekmiş dedim senin oğlun deli deli oyun oynuyor düşer kalkar hersaniye çocuk düştü diye haber etmeme gerek yok ciddi kırık çıkık olur tamam derim öyle birşey yokken saçma sapan yaralanmalar için ne diye sana haber ediyim dedim zaten çocuğu alınca göreceksin zor birşey değil şimdi bu saçma sapan olay yüzünden dava edicem deyip duruyor ne diye dava açacaksa artık hocam çocuk ciddi aramızda psikolojisi bozuldu artık ne yapacağımı bilemez hale geldim oğlumu kontrol edemisiniz bide mua ücretleri iz ne kadar aladag.merve90@gmail.com adresime dönüş yaparsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar boyle durumlarda adli süreçler yaşanırsa bile olumsuz durumlar olacağını sanmıyorum ciddi ihmal söz konusu değilse. aile birliği ve anne baba arasında ki çatışmaların dışında çocuğun gelişimi ile ilgili değerlendirme istediğinizi anlıyorum eğer oyle ise omercimem@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. test ve değerlendirme yapılabilir.

9 Ekim 2020 17:56