1 Ocak 2019 21:57

Konuşma gecikmesi

Slamun aleyküm hocam çocuğum 2017 ocak doğumlu erkek halen konuşmuyor herhangibi bir kelimesi yok ne yapmamız gerekiyor yardimci olursanız çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Hayırlı akşamlar Çocuk ve ergen psikiyatri uzmanı tarafından Çocuğunuzun genel gelişiminin değerlendirilmesi gerekir.konuşmadaki gecikmenin sebebi belirlenip ona göre yönlendirme yapılabilir. Arzu ederseniz kliniğimizde çocuk ve ergen psikiyatri uzmanı Dr Azad bey veya ben bu konu ile ilgileniyoruz. Saygılarımla

4 Ocak 2019 21:04