BS
Soru Sahibi
1 Kasım 2019 10:32

Kizim iletisim kuramiyir

Bahar hanim mrh.Ben mugla merkez de oturuyorum.8 yasina girmis bir kizim var.Okulda arkadaslariyla oyun oynamaya dahil olmuyor, dusuncelerini net bir sekilde ifade edemiyor, agresif kardesine ve bize sert cikislari oluyor, ogretmenini sevmiyor iletisim kuramiyor(bu biraz da ogretmenle alakali cunku ben de iletisim kuramiyorum)Nasil yaklasmaliyim nasil davranmaliyim yardimci olursaniz cok sevinirim.Simdiden tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bizim alanda “şöyle yaklaşın geçer, böyle davranın” gibi spesifik formüller maalesef yok çünkü her çocuk farklı, başta ebeveynleri, çevre ve şartları, genetik altyapısı, olayları anlamlandırması yani duygu ve davranışları farklı. Mutlaka uzman desteği almanız gerekir. Hafta sonu için randevu almak isterseniz bana *** *** ** 70 numaradan ulaşabilirsiniz

1 Kasım 2019 10:37