MN
Soru Sahibi
3 Şubat 2011 11:01

kasığımda muskuler strain oluştu.hangi egzersizleri önerirsiniz. 1 hafta s

kasığımda muskuler strain oluştu.hangi egzersizleri önerirsiniz. 1 hafta sonra jimnastik sınavım var. Geçer mi???

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene etmeden kesin bir şey demek doğru olmaz. Klinik değerlerinde ile gerginliğin (strain) derecesi belirlenmelidir. Birinci derecede gerginlik ise sorun olmaz. Ancak ikinci (kısmı yırtık) ve üçüncü derece (tam yırtık) gerginliklerde 2-4 haftalık tedavi planlanmalıdır.

12 Şubat 2011 00:21