BU
Soru Sahibi
20 Şubat 2011 11:10

hocam merhabalar. ben profesyonel amerikan futbolu oynuyorum ve dün çok ön

hocam merhabalar. ben profesyonel amerikan futbolu oynuyorum ve dün çok önemli bir maçımız vardı. 1.çeyrek sonlarına doğru dizim döndü. çok acılı bir andı 5,6 dk yürüyemedim fakat biraz istirahat ettikten sonra kalkabildim ve oyuna devam ettm. saatler geçtikçe dizim biraz daha kötü oldu. şuanda topallayarak yürüyorum, bacağımı tamamen her hareketi yapabiliyorum fakat belli bir hareketi yaparken çok ağrıyor. diz kapağımın sol tarafında ağrı. doktora gidicem ama ciddiyeti nedir? kremlerle geçermi

1 cevap
Cevaplar (1)

Menüsküs, diz eklem kıkırdak yaralanması olabilir. Hekime başvurmanız uygun olur.

21 Şubat 2011 23:17