KO
Soru Sahibi
29 Kasım 2010 13:43

Hocam merhaba, ben 27 yaşında 1,74 boyunda 80 kg. ağırlığındayım. Benim sor

Hocam merhaba, ben 27 yaşında 1,74 boyunda 80 kg. ağırlığındayım. Benim sorum bu tedaviyi(!) kendim için faydalı olabileceğini düşünüyorum. Bölgesel bir kilo problemim var ve bu tedaviyi ne kadar süre (seans) ile uygularsam görsel açıdan başarı sağlayabiliriz. Deneyimlerinize dayanarak yaklaşık olarak cevaplarsanız sevinirim. Acıbadem özel sağlık sigortam var ve muayene seans ücretleriniz öğrenebilirmiyim? İlginiz ve yardımınız için şimdiden teşekkür ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hikmet Gülaçtı
Pratisyen Hekimlik

Sigorta maalesef karşılamıyor. Yaklaşık 12 seans uygun çözüm sağlar. Maliyeti telefonla sekreterimden öğrenebilirsiniz sağlıcakla kalın.

30 Kasım 2010 06:39