AS
Soru Sahibi
28 Kasım 2010 09:39

hocam iyi günler; benim yaklaşık 5 aydır dizlerimde ve ayak bileklerimde şi

hocam iyi günler; benim yaklaşık 5 aydır dizlerimde ve ayak bileklerimde şiddetli ve keskin ağrılar var.ayak bileklerime dokunduğumda çürükmüş gibi canım yanıyor. yattığım zaman belimin ağrısından bazen uykumdan büyük bir acı ile uyanıyorum şu ara çok sık olmaya başladı.yaşantımı olumsuz etkilemeye başladı .bu durumla ilgili hangi bölüme başvurmam gerekiyor yardımcı olursanız memnun olurum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hikmet Gülaçtı
Pratisyen Hekimlik

akupunktur, fizik tedavi yada romatoloji bölümlerine başvurabilirsiniz. Geçmiş olsun

30 Kasım 2010 06:33