UM
Soru Sahibi
13 Haziran 2018 12:38

Gülüş estetiği

Merhabalar hocam ben gülüş dizaynı yaptırmak istiyorum sorunum gülerken dudaklarım kapanıyor istemiyerek oluyor dişlerimi göstererek gülmeye çalışıyorum zorluyorum kendimi bu seferde ağlar gibi duruyor tedavisi varmı yardımcı olursanız sevinirim yaş 22

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Ali ERDEM
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Muhammed bey, Gülüş estetiği kişiye özgü bir kavramdır. Bunun için en önemli oluşumlar başta dişler sonra dudaklar, dişetleri, yüz şekli gibi unsurlardir. Estetik icin bu oluşumların birbirleri ile uyumlu ve orantılı görünmesi beklenir. Dişlerin kişinin yüz hatlarina ve özelliklerine uygun şekilde düzenlenmesi ile kisiye özgü gülüş estetigi şekillendirilebilir. Kisiye özgü gülüş estetiği için sizi kliniğimize davet ediyoruz...

17 Haziran 2018 20:30