KE
Soru Sahibi
28 Nisan 2020 22:30

Gelisim geriligi

Mrb tam 1 yaşında oğlum var 3430 kg 49 cm doğdu şuan 69.5 cm 9 kilo nasıl bir yol izlemeliyiz diğer çocuklarım 1 yaşındayken 74 cmdi tsklr

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Elif hanım.Öncelikle, 1 yaşındaki bebek için normal boy ve kilo değerlerini göz önünde bulundurduğumuzda, bebeğinizin kilosu ve boyu düşük görünüyor. Hem kilo hem de boy için bir çocuk hekimi ile görüşmenizi öneririm.Kilo için, daha normal olduğunu söyleyebilirken, boy konusu ile ilgili daha çabuk yardım almanızı belirtmek isterim.Bu pandemi sürecinde, online hizmet veren, büyüme- gelişme konusu ile ilgili bilgi alacağınız bir hekim bularak, bu konuda yardım isteyebilirsiniz.Ben bir Çocuk Gelişim Uzmanı olarak, çocuğunuzun yemek yeme ile ilgili bir tıbbi problemi yoksa, bu konuda takıldığınız noktalar ve bu durumların çözümleri üzerine yardımcı olabilirim.Tıbbi bir durumda Çocuk hekimleri sizin için en doğru adres olacaktır.

2 Mayıs 2020 03:11