KE
Soru Sahibi
5 Ağustos 2020 19:42

Boy ve kilo

Kızımım boy kilo sorunu var boyu 151civarı benim 148 babasının 163 civarı doktora götürdük daha uzamaz dediler durmuş dediler. Kilosu 42 50 kg olmak istiyor en azından aslında çok yemek yiyor ama bu kadar oluyor teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar.Daha doğru yanıtlar ve yardımlar alabilmek için, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı hekimlerden yardım alabilirsiniz. Beslenme ile ilgili fizyolojik veya anatomik olarak bir sorun değil de çocuk psikolojisi ile ilgili bir durumsa size ancak o konuda yardımcı olabilirim. İyi günler...

19 Ağustos 2020 11:37