BN
Soru Sahibi
7 Şubat 2021 23:52

Bebeğim mamayı yutmuyor

Merhabalar çocuğum 6 aylık anne sütüyle besleniyordu fakat yetersiz olduğu için doktorumuz devam sütüne başlamamızı istedi aptamil 2 kullanıyorum biberondan emmiyor şırıngayla kaşıkla deniyorum fakat ağzında tutuyor yutmuyor ne yapmamı önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Nezan Hanım, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hekimine danışırsanız daha doğru bilgi alabilirsiniz. Çocuğunuzla olan iletişiminiz hakkındaki sorularınızı yanıtlayabilirim.

11 Nisan 2023 17:17