SP
Soru Sahibi
13 Temmuz 2019 09:38

Doktor korkusu ve gecmeyen ağrilar

Merhaba duygu hanim.kizim 4 bucuk yasinda.daha once 2-3 kez disci deneyimimiz oldu hepsine olumsuz cevap verdi.onu ikna edebilcek bir doktora ihtiyacimiz var yardim edebilirmisiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Duygu İnci
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba Pınar hanım, Kliniğimde anestezisiz ve lazer destekli tedavi uygulamaları yapıyorum.. Bu yaş grubu hastalarımın tamamına yakın bölümünde kooperasyon sağlayabiliyorum. Yardımcı olmayı elbette isterim. Asistanımla görüşerek uygun zamanı organize edebilirsiniz. Sağlıklı günler diliyorum..

13 Temmuz 2019 10:50