km
Soru Sahibi
26 Haziran 2014 09:13

Diş çekimi

6 yaşında oğlumun çürümüş olan dişinin çekilmesi gerekiyor.korktuğu için çektirmekte zorlanıyoruz ege üniversitesi diş hastanesindeki diş doktoru psikolojik olarak hazırlamanız gerekiyor dedi kafasını oynatmaması sakin durması gerekiyor gibi .başından salladılar çekmediler.özel muayenenizde diş çekimi yaptırabilir miyiz.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Duygu İnci
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba.. Oğlunuzun ayrıntılı muayenesini yapabilmeyi isterim öncelikle.. Çoğu zaman çekim endikasyonu konmuş dişleri muayenehanemde kullandığım lazer destekli tedavilerle geri döndürebiliyorum. Ancak yapacak bir tedavi şekli oluşamıyorsa ve çekim elzemse oğlunuzun psikolojisi benim için çok önemli.. Yaşadığı deneyimi tersine çevirmeye ve zihnindeki kalıpları değiştirmeye çalışacağız inşallah... İsterseniz muayenehanemden randevu alabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyorum. Dr Duygu İnci *** *** **

29 Haziran 2014 11:47