ÖH
Soru Sahibi
12 Haziran 2019 16:50

Devam sütünün bırakılması

Merhaba bahar hanım kızımı devam sütünden nasıl kesebilirim bilmiyorum bunun için fikirlerinize ihtiyacım var Birde seans ücretiniz nedir ? Şimdiden teşekkür ederim ?

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Hanıme hanım. Kızınızın yaşı nedir bilmiyorum. Seans ücretim 250 tl

12 Haziran 2019 17:32
ÖH
Soru Sahibi

Bahar hanım merhaba öncelikle cvp veridiğiniz için çok teşekkür ederim Kızım 29aylık suan da sebze yemekleri yapıyorum beğenmeyip tükürüyor köfte pilav makarna yoğurt ayran türlerini seviyor ve eskisi gibi çorba alışkanlığı yok sadece yoğurt çorbası içiyor balık yemiyor bunun için doktorumuza danışarak balık yağı kullandık en yapacağımı bilmiyorum önceden devam sütünü içtiğinde aradan 4-5saat geçince acıkırdı şimdi ardan 1saat geçiyor mama mama diyor yumurta yemiyor peynir domates salatalık havuç elma çilek türlerinden yiyor nolur bir fikir verin bana ?

16 Haziran 2019 01:24

Her çocuğun mizacı, çevre ve şartları, ebeveynleri farklıdır. Bu yüzden bizim alanda tek bir formül Yok “şunu yapın çocuğa” denebilecek. Mutlaka sizi ve çocuğu değerlendirmem gerekir yüz yüze görüşme ile ?

17 Haziran 2019 08:13