BN
Soru Sahibi
9 Aralık 2019 00:29

Davranış problemleri

yaklarını saklama Merhaba benim kızım 8 yaşında yaklaşık bir yıldır ayaklarını saklıyor yazın bile çorap giyiyor akşam çoraplarını çıkardığımız an üzerini örtmeye çalışıyor ayaklarında bir sorun yok annesi olarak benden çok saklamıyor özbakımında ben yardımcı olduğum için olabilir önceleri ayağına birsey batar diye bu davranışı yaptığını düşünmüştüm çünkü kendini çok fazla kollayan bir çocuk

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Bulunduğunuz şehirde uzman bir psikolog desteği almanızı öneririm. Altta yatan sebepleri bulmadan öneride bulunulamaz

9 Aralık 2019 20:18