KB
Soru Sahibi
7 Şubat 2011 10:53

Ben geçen sene bacağımdan kaza geçirdim. futbol oynuyordum fakat kaza sonuc

Ben geçen sene bacağımdan kaza geçirdim. futbol oynuyordum fakat kaza sonucunda oluşan ödemden dolayı artık oynayamıyorum bu ödemi nasıl yok edebilirm ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Spor yaralanması sonrasında, yeniden tamir sürecinde, oluşan doku diğer dokular ile kıyaslandığında ödemli bir görüntü verebilir. Burada sıvı birikmesi yoktur. Bu normaldir. Sıvı birikmesinden kaynaklanan ödem ise tedavi planlanmalıdır. Ancak ilk olarak bu ayrımın yapılması gerekir.

11 Şubat 2011 22:48