27 Eylül 2018 15:25

Bel fıtığı meslek hastalığı

Ben otomobil jantı üreten bir fabrikada çalışıyorum yaklaşık 4 senedir bel fıtığı oldum ve ağrıdan geceleri uyuyamıyorum kalça yani baldırımın üstü her iki oynar yerine ağrı vuruyor hareketlerin kısıtlandı ve 2 kere iş kazası geçirdim işe girdiğimde hiç bir sorunum yoktu iş hastalığına mı giriyor bu sorunlarım fıtık 3 tane ve kalçama vuruyor ve kasık ağrılarım oluyor zorlanıyorum çok şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, İş hastalığı ile ilgili sorunuzu bir işyeri hekimine sormanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

27 Eylül 2018 18:34