Av
Soru Sahibi
27 Eylül 2018 13:01

Apandisit bulgularının kaybolmasi

Sayın hocam iyi günler. Karın ağrısı (Özellikle sağ alt tarafta) şikayetiyle hastaneye gittim. Apandisit şüphesiyle muayene ve kan testi sonucu hastaneye yattım. Sonradan kan testlerinde enfeksiyonun azaldığı söylendi, takip edildi, ertesi gün kan tahlili de bittiği söylendi, ağrimda geçti. Genel Cerrah Hocamız bazen bu durumun gerçekleştiğini apandisit in tıkanıp açıldığını söyledi. Bu olay yaklaşık 8-9 ay sonra aynen tekrarladı. Aynısı oldu. Ayni şekilde nerdeyse ameliyata girecekken vazgeçildi. Sorum bir daha başına gelmesini ihtimali normal kişiye göre daha mı yüksek ? Malum korkutan bir konu apandisit. Tedirgin oluyorum, biraz karnım agiriyor bazen korkuyorum, hatta sanırım psikolojik problem oldu bende. Teşekkürler iyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Serdar Özbaş
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

BENİM İLGİ ALANIMDA OLMAYAN BİR KONU; BU NEDENLE YORUM YAPMAK İSTEMEDİM.

27 Eylül 2018 13:55