BB
Soru Sahibi
19 Eylül 2017 16:16

3.5 yaşında

günler. Ablamın eşini 18 gün önce kaybettik ve 3.5 yaşında bir kız yeğenim var ve babaya aşırı düşkün bir çocuktu ve anneden hiç ayrışmayan bir çocuk o yuzden hep o süreçlerde anne ile beraberdi mecburiyetten ve babam öldü benim diye söyledi bir kaç defa bizde nasıl söyleyip nasıl anlatılır bilemiyoruz ve artık sormuyor babayı ablam onu kabristanına götürdü belki de yanlış bir hareketti bilemiyoruz baban burda diyerek bize su döktürmüyor babam ıslanır diyerek bu tarz hareketlerde bulunuyor vb. Davranışları var. Neyapmamız gerektiğini bilmiyoruz ve boyama yaparken çok canlı renkler kullanan çocuk son bir haftadır siyah seçiyor babayı sormuyor artık ve en yakın zamanda iyi bir uzmana götüreceğiz o zamana kadar nasıl davranmalıyız fikirlerinizi bekliyorum .

1 cevap
Cevaplar (1)

mutlaka bir uzman desteği alın. Her çocuğun yapısı ve aile dinamikleri farklıdır.

26 Eylül 2017 13:32