Uzm. Dr. Türkan Mete

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Samsun

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane , Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38, Selimiye, 34668 Üsküdar/İstanbul  Samsun
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Türkan Mete Hakkında

Türkan Mete Kimdir?

Uzm. Dr. Türkan Mete, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Türkan Mete, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Türkan Mete Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 3)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

su..ıoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok iyi bi doktor fakat randevu bulmak gerçekten çok zor, online randevu takvimi olmadığı için de çok zorluk yaşıyoruz. 06-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Türkan Mete tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Türkan Mete kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. T Mete ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Türkan Mete için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. T Mete şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Türkan Mete ile anlaşmalı?
Türkan Mete kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Türkan Mete nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Türkan Mete Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Türkan Mete hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Türkan Mete Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır.

Uzm. Dr. Türkan Mete için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Türkan Mete muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Türkan Mete hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. T Mete ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Türkan Mete hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. T Mete hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.