Uzm. Dr. Şule Yeşil, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Şule Yeşil

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Onkolojisi - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

un..un

Dr Şule hocam bu zamana kadar gördüğüm ve tanıdığım doktorların içerisinde en değerli vicdan ve merhamet sahibi her şeyden önce hasta psikolojisinden çok iyi anlayan mükemmel bir insan inşallah kendisini profesör Dr olarakta görmek isterim çocuğum Ceylin Olgun a göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır 13-01-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Şule Yeşil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Şule Yeşil kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Yeşil ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şule Yeşil için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Yeşil şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şule Yeşil ile anlaşmalı?
Şule Yeşil kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Şule Yeşil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Şule Yeşil Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Şule Yeşil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Şule Yeşil Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Onkolojisi uzmanıdır.

Uzm. Dr. Şule Yeşil için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Şule Yeşil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şule Yeşil hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Yeşil ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Şule Yeşil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Yeşil hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.