Uzm. Dr. Pelin Köşger, Eskişehir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Pelin Köşger

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Eskişehir

Takvim talep etDeğerlendir

Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.9
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�n..ta

Allah pelin hocamdan razı olsun çok mükemmel bı hoca kalp hastası kızıma hiç kimse cesaret Edip doğumu üstlenmedi ama pelin hocam bütün sorumluluğu üstlenip bize yardımcı oldu şeker gibi bir insan esogu tıp fakültesine sonsuz teşekkürler .... 30-04-2018

il..al

Fanuslar içine alınıp ,tıp fakültelerinde ,hastanelerde örnek gösterilecek güzel insan…Sporcu olan çocuklarımızın genel kontrolüne gittiğimizde ,hiçbir tanışıklığımız olmadığı halde ,güler yüzüyle hastalarını kapıdan kendisi çağıran ,titiz bir şekilde inceleyen ,sabırla bizim anlayacağımız şekilde anlatan ,KOSKOCA TIP FAKÜLTESİNİN ,koca bölümün 7-8 kişiyle halen tamamlayamadığı işleri yarım günde tamamlayan güzel ,zarif insan ALLAH SENDEN RAZI OLSUN…ki hastanede onca yoğunluğuna rağmen ,her türden insana aynı hassasiyeti gösteren güzel insan gücün ,hassasiyetin kırılmasın ,biz sizi çok sevdik,Allah da sevdiklerinden eylesin.. 09-09-2016

t..KİNER

merhabalar özellikle bu yorumu paylaşmak istedim 03 11 2015 tarihinde oğlum enesin kalp çarpıntısı şikayetiyle devlet hastanesinden muayenesinde ilk sefer gördüğüm ve tanıştığım dr pelin hanımı tebrik ve teşekkür ederim oğlum 9 yaşında 3 yıldır saç kıran illetiyle uğraşıyoruz pisikolojisi çok bozuk bırakın muayene olmayı hastaneye zor sokuyoruz ama dr pelin köşger hanım hem bize karşı hem oğlu karşı çok güzel yaklaşmış olup bu tavırından dolayı tebrik ve teşekkür ederim ALLAH sizin gibi dokktorları ve insanları eksik etmesin ayrıca aynı muatenede çocuk ekg sinde görev yapan hemşire hanımada aynı görüşlerimi bildiririm saygılar. 04-11-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Pelin Köşger tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Pelin Köşger kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. P Köşger ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pelin Köşger nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Pelin Köşger bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Pelin Köşger hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Pelin Köşger Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır.

Uzm. Dr. Pelin Köşger için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Pelin Köşger muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pelin Köşger hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. P Köşger ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Pelin Köşger hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. P Köşger hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.