Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz, İstanbul, Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz

Aile Hekimliği - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 3
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�ra..

Daha önce muayene için gittik , kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bir defa gittim ve hemen doktorumu değiştirdim. 16-01-2019

et..yılmazerli

Sagolsun bana cok yarari dokundu. Cok iyi bir doktordur. Bize cok yardimci oldu. Harika bir iletisimi var. Olaganustu bir doktor. Allah yolunu acik etsin... 09-04-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Kaynakgöz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Kaynakgöz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özlem Kaynakgöz ile anlaşmalı?

Özlem Kaynakgöz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Kaynakgöz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Özlem Kaynakgöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Kaynakgöz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.