Uzm. Dr. Özlem Ekiz, Hatay, Dermatoloji
Uzm. Dr.

Özlem Ekiz

Dermatoloji - Hatay

Saç Ekimi, Ergenlik Sivilceleri, Nasır

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Tayfur Sökmen Kampusu Tıp Fakültesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Serinyol  Antakya, Hatay
Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Özlem Ekiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Kafamda deriler dökülüyor pul pul uzun süre yıkamayıncada kaşıntı başlıyor

  Kafamda deriler dökülüyor pul pul uzun süre yıkamayıncada kaşıntı başlıyor cildiyeciye gittim bi şampuan verdi yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum fakat bi işe yaramadı siz ne önerirsiniz.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Özlem Ekiz

  Geçmiş olsun ahmet bey. tarif ettiğiniz şikayetiniz tıp dilinde seboreik dermatit dediğimiz, halk arasında yağlı egzema denen rahatsızlığa uymaktadır. size önerim doktorunuz verdiği şampuanlarla yıkanmanız 2 ar ay dönüşümlü olarak yıknamanız, bunun yanında m-furo losyon, betnovate saç losyonu, mom... Cevabı gör

 • Selamlar,20 yaşındayım ve yaklaşık 1.5-2 yıldır genital bölgemde beyaz leke

  Selamlar,20 yaşındayım ve yaklaşık 1.5-2 yıldır genital bölgemde beyaz lekeler var.ve bazı kısımlarında beyaz kıl oluştu..utandığımdan doktora falan gidemedim:) acaba tedavi için geç mi kaldim ya da tedavisi var mi,zarari var mi? bu kücük leke sırtımda ve bileğimde nokta şeklinde vardı.yakla... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Özlem Ekiz

  Geçmiş olsun salih bey. tarif ettiğiniz şikayetinizin vitiligo il uyumulu gibi durmaktadır. tedavi için geç kalmış sayılmazsınız. yakınınızdaki bir dermatoloğa başvurursanız değişik tedavi seçenekleri denenebilir.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.