Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mide Fesadı, Safra Kesesi İltihabı (Kolesistit), Saman Nezlesi (Bahar Nezlesi, Alerjik Rinit)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Kentkoop Mahallesi 1868.Sokak No:15 Batıkent  Yenimahalle, Ankara
MEDİKAL PARK HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Oyun Odası Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

İN..İN

Özgür Hocayı anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalacaktır ama şunu çok büyük bir rahatlıkla ve huzurla söyleyebiliriz ki, bir doktorda ne ararsanız O'nda bulabiliyorsunuz. İşinin tam bir duayeni. Aşırı ilgili. Hastasını dinler, anlar, uygun zamanda ve yerde bilgilendirir ve de belkide en önemlisi doğru teşhisi koyar. Her zaman içten ve samimi davranır. Cana yakınlığıyla Size, oğlunuzla, kardeşinizle, abinizle dertleşiyormuşsunuz gibi hissettirir. Hastanede olduğunuzu unutturur, güven duygusu aşılar, hastalığınızla ilgili ne derse tereddütsüz yapasınız gelir. Emin ellerde olduğunuzu hissedersiniz O'nun gözetimindeyken. İşte Özgür Hoca bu nadide özellikleriyle gönlümüzü fethedip, ailemizin ve tüm çevremizin doktoru olmayı başardı. Özgür Hoca gibi doktorlara hem bizim, hem de Ülkemizin çok ihtiyacı var. Hem kişisel özellikleriyle, hem de alanında ve diğer alanlardaki bilgisiyle, araştırıcılığı ve takipçiliğiyle tek kelimeyle “Mükemmel” bir doktor. “Hastanın tedavisi daha muayene odasında başlar ve doktoruna inanan, güvenen, seven hastalar daha kolay şifa bulur” görüşü, bizim için Özgür Hocayla tam anlamıyla özdeşleşmiş durumda. Medical Park Batıkent Ankara Hastanesinde Özür Hocayı doktorlar arasında tek geçeriz. Özgür Hocam iyi ki varsınız ve iyi ki bizim doktorumuzsunuz. Size sonsuz teşekkür ederiz. Saygılarımızla... Metin Ailesi 08-09-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � DEMİRHAN ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � DEMİRHAN şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN MEDİKAL PARK HASTANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Wegamed, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu), Radyonükleer kemik taraması, Akupunktur Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Mide Fesadı, Safra Kesesi İltihabı (Kolesistit), Saman Nezlesi (Bahar Nezlesi, Alerjik Rinit), Kısa Bağırsak Sendromu, Hipofiz Bezi Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � DEMİRHAN ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Özgür DEMİRHAN hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � DEMİRHAN hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.