Uzm. Dr. Ömer Akar, Kahramanmaraş, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Uzm. Dr. Ömer Akar

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Kahramanmaraş

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Yeni Mahalle Mahallesi, 8207. Sokak 71-2, 35620 Aosb/Çiğli/Çiğli/İzmir  İzmir
Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmbatlı, Anadolu Cd. No:382, 35520 Serinkuyu-Karşıyaka/Karşıyaka/İzmir  İzmir
İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Beyceğiz, Kemal Ertekin Cd., 46500 Afşin/Kahramanmaraş  Kahramanmaraş
Kahramanmaraş Afşın Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

are..maz

Annem SAHİRE BALYEMEZin dar kanal ameliyatını başarıyla yapan, ameliyatı esnasında gerek insanı davranışlarıyla gerekse mesleki titizliğiyle yardımcı olan Dr ÖMER AKAR'a teşekkür ediyorum. Diş Hekimi Sitare Durmaz 16-09-2020

ay..ikurt

Hastaneye Belimde fıtık sinirlere baskısının artması ile geldim. Beyin cerrahi polikliniği de Dr Ömer Akar a muayene oldum. Beni ameliyata ikna etti. Ben aynı zamanda şeker ve tansiyon hastasıyım. Hastaneye yatşımından itibaren tüm beyin cerrahi servisinde ki tüm personelin özverili çalışmaları ile ameliyat oldum. Platin takıldı. Ama hemen ertesi gün ayağa kalktım. Ağrılarım azalıyor. DR ÖMER AKAR başta olmak üzere tüm hastahane personeli ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. 07-11-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ömer Akar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ömer Akar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Akar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Akar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Akar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ömer Akar ile anlaşmalı?
Ömer Akar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Akar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ömer Akar Çiğli Bölge Eğitim Hastanesiİzmir Karşıyaka Devlet HastanesiKahramanmaraş Afşın Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ömer Akar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ömer Akar Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ömer Akar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ömer Akar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Akar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Akar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ömer Akar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Akar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.