Uzm. Dr. Güzide Doğan, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Güzide Doğan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme - Ankara

Akut Bronşit, Gaz Sancısı, Burkitt Lenfoması

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Haseki Sultan, Haseki Eğitim ve Araştırma Hst., 34096  Fatih, İstanbul
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Güzide Doğan Kimdir?

Uzm. Dr. Güzide Doğan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Güzide Doğan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ice..ay

Çok çok memnun kaldım ALLAH razı olsun oğlumda çoklu besin alerjisi vardı hiç bir mamayı yeniyordu takı Güzide hocayı tanıyana kadar 16-08-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Güzide Doğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Güzide Doğan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. G Doğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Güzide Doğan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. G Doğan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Güzide Doğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Güzide Doğan Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Güzide Doğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Güzide Doğan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme uzmanıdır. Çocukta gelişimi izleme, Transözofageal ekokardiyografi (töe), Kalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması, Ergen hastalıkları, Apgar skoru alanlarında hizmet veriyor ve Akut Bronşit, Gaz Sancısı, Burkitt Lenfoması, Böbrek Taşı, Hemanjiyom hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Güzide Doğan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Güzide Doğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Güzide Doğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. G Doğan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Güzide Doğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. G Doğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.