Uzm. Dr. Dt. Memduha Tözüm Bulut

Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) - Antalya

Genel Periodontoloji, Diş İmplantı, Çocuk Diş Sağlığı

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Şekerhane Mah. Ulusoy Sok. Hüseyin Avni Bey Apt. No:3/ABC  Alanya, Antalya
Özel Elitia Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Memduha Tözüm Bulut Hakkında

Memduha Tözüm Bulut Kimdir?

Alanya Dişeti Hastalıkları Uzmanı | Dr. Memduha Tözüm Süleyman Demirel Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden 2008 yılında dönem birincisi olarak mezun olan Dr. Memduha Tözüm Bulut, yine Süleyman Demirel Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nde Periodontoloji Anabilim Dalı’nda (Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi) doktora eğitimine başlamıştır. Doktora eğitimini ‘Rosuvastatinin Deneysel Periodontitis Modelinde Oksidatif Stres ve Enflamatuvar Parametrelere Etkisinin Değerlendirilmesi’ isimli tez çalışması ile 2015 yılında tamamlamıştır. Doktora eğitimi nedeniyle kendisine 2015 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından uzmanlık belgesi de verilmiştir. Dr. Memduha Bulut, Dt. Erman Bulut ile 2015 yılında Özel Elitia Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuştur.

Uyguladığı tedaviler İmplantoloji, Dişeti hastalıkları, tedavisi ve cerrahisi, Kemik rezorbsiyonları ve tedavisi, Sinüs cerrahisi, Gülüş tasarımı olan Dr. Memduha Tözüm Bulut çok sayıda ulusal ve uluslararası kongre, sempozyum ve eğitime katılarak güncel tedavi yaklaşımlarını yakından takip etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Genel Periodontoloji
 • Diş İmplantı
 • Çocuk Diş Sağlığı
 • Periodontoloji (dişeti Hastalıkları)
 • Endodonti (Kanal Tedavisi)
Tedaviler
 • Estetik diş hekimliği uygulamaları
 • Periodontoloji cerrahi
 • Kemik erimelerinde tedavi yaklaşımı
 • İmplantoloji
 • Dişeti büyümelerinde tedavi yaklaşımı
Fotoğraflar

Memduha Tözüm Bulut Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Dt. Memduha Tözüm Bulut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dt. Memduha Tözüm Bulut kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Dt. M Tözüm Bulut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Memduha Tözüm Bulut için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Dt. M Tözüm Bulut şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Memduha Tözüm Bulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Dt. Memduha Tözüm Bulut Özel Elitia Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Dt. Memduha Tözüm Bulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Dt. Memduha Tözüm Bulut Diş Hekimi, ,Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) uzmanıdır. Estetik diş hekimliği uygulamaları, Periodontoloji cerrahi, Kemik erimelerinde tedavi yaklaşımı, İmplantoloji, Dişeti büyümelerinde tedavi yaklaşımı, Periodontal tedaviler (laser) alanlarında hizmet veriyor ve Genel Periodontoloji, Diş İmplantı, Çocuk Diş Sağlığı, Periodontoloji (dişeti Hastalıkları), Endodonti (Kanal Tedavisi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Dt. Memduha Tözüm Bulut için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dt. Memduha Tözüm Bulut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Memduha Tözüm Bulut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Dt. M Tözüm Bulut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Dt. Memduha Tözüm Bulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Dt. M Tözüm Bulut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.