Uzm. Dr. Cengizhan Doğan

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Samsun
5.0

Omuz Eklemi Ağrısı, Kısmi Felç, Hilterapi Tedavisi

“Sıradanlıktan uzak yeniliklere açık araştırmacı bir doktor. Hastalara gayet saygılı ve sevecen. Dokt...” Devamı

Uzm. Dr. Cengizhan Doğan

Uzm. Dr. Cengizhan DOĞAN, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2000 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü'nde tamamladıktan sonra Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur. Uzm.Dr. Doğan, Torul Devlet Hastanesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Romatem Hastanesi ve CLINIC A Tıp Merkezi'nde görev almıştır. 

Uzm. Dr. Cengizhan DOĞAN, Samsun'da  bulunan Özel Medicana International Samsun Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85 Canik/Samsun
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Ortopedik rehabilitasyon Kırık rehabilitasyonu Serebral palsi rehabilitasyonu Fizik tedavi ve rehabilitasyon Fizik tedavi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Cengizhan DOĞAN, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2000 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü'nde tamamladıktan sonra Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur. Uzm.Dr. Doğan, Torul Devlet Hastanesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Romatem Hastanesi ve CLINIC A Tıp Merkezi'nde görev almıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2000
Deneyim: 22 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Omuz Eklemi Ağrısı Kısmi Felç Hilterapi Tedavisi Kinesiotape(Kinezyoteyp) Prp-Cgf Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 82

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EB
E. B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sıradanlıktan uzak yeniliklere açık araştırmacı bir doktor. Hastalara gayet saygılı ve sevecen. Doktorum dan gayet memnunum.

ÖB
Önd*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sürekli karın ve bacak ağrılarım vardı.başka bir çok doktora gittim ama çözüm bulamadım.Cengizhan beyi duydum ve ona gitmeye karar verdim.mükemmel bir araştırma ile fmf testi yaptırdı ve sorunun bundan kaynaklandığını söyledi.ilacımı sürekli kullanıyorum ve şimdi çok rahatım.kendisi hem insan olarak hemde doktor olarak 10 numara.çok teeşekkür ederim.ülkemizin böyle hekimlere ihtiyacı var.

İG
İsm*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ayağımda yaklaşık 2 yıldır devam eden bir ağrı vardı ve sebebini bir türlü ortaya çıkaramamışlardı. Birçok doktorla görüştüm, fizik tedavi, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, fizyoterapist ve ortopedi doktorlarına gitmeme rağmen kimse net teşhisi koyamadığı için bir türlü ayağımdaki bu ağrı geçmedi. Benim için oldukça can sıkıcı bir durumdu tabii. Daha sonra tavsiye üzerine uzm. dr. cengizhan doğan'a gittim ve benim d vitamini ve b12 vitamini durumlarımı ölçtürdü. Çıkan sonuçlara göre vitamin eksikliğinden kaynaklı bir durum olduğunu düşündük ve bu vitamin takviyeleriyle ayağımdaki ağrı tamamen geçti. Çok zeki ve kaliteli bir doktor. Her şey için çok teşekkür ederim. İlgisi ve hastaya yaklaşımı harika. Samsun'da fizik tedavi doktoru arayan herkese de öneririm.

HG
Hüs*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yıllar önce senelerdir çektiğim bir bel fıtığım vardı. Birçok doktora gittim ve hemen hemen hepsi bel fıtığı ameliyatı önerdi. Ameliyat olmak istemiyordum açıkçası ve ben de başladım bunu çözebilecek alternatif branş ve doktorlara. O sırada araştırma yaparken fiziksel tıp ve rehabilitasyon doktoru uzm. dr. cengizhan doğan'ı buldum ve kendisini araştırmaya başladım. Gerek hastalarının yorumları gerek tecrübesi ile randevu almam konusunda kendimi ikna ettim ve aldım. Kendisine gittiğimde bel fıtığı ile alakalı yaşadığım tüm süreçleri anlattım ve beni tedavi etmeye başladı. Bir süre kendisine gittim fizik tedavi vb. tedaviler için ve bel fıtığı sorunum çok uzun süredir yok. Ne bir can acısı ne bir ağrı sızı. Her türlü sporu da yapıyorum. Ne desem az size. Çok çok teşekkürler.

sy
Sem*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

semra yurdakul 21.04.2017 dizimde dayanılmaz ağrılar vardı gittiğim doktorun yanlış tedavisi sonucu ağrılarım daha da arttı.o sıra cengizhan beyin adını duydum.ilk muayenede doğru teşhis k oymuş ve tedaviye başladı.tedavim devam ediyor ağrılarım tamamen geçti.cengizhan bey doktor olarak güler yüzlü,samimi,ilgili davranışları hastayı çok rahatlatıyor.kendisine çok teşekkür ederim

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Cengizhan Doğan ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Cengizhan Doğan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Cengizhan Doğan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Cengizhan Doğan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333882

Uzm. Dr. Cengizhan Doğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Cengizhan Doğan Özel Medicana International Samsun Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Cengizhan Doğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Cengizhan Doğan Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Omuz Eklemi Ağrısı, Kısmi Felç, Hilterapi Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Ortopedik rehabilitasyon, Kırık rehabilitasyonu, Serebral palsi rehabilitasyonu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube