Uzm. Dr. Ayşen Demirci

Göğüs Hastalıkları, Alerji ve Göğüs Hastalıkları - Bursa

Sepsis, Solunum Yolu Enfeksiyonu, Prematüre Doğum

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Ayşen Demirci Hakkında

Ayşen Demirci Kimdir?

Uzm. Dr. Ayşen Demirci, Göğüs Hastalıkları ve Alerji ve Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Alerji ve Göğüs Hastalıkları Ayşen Demirci, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
 • Sepsis
 • Solunum Yolu Enfeksiyonu
 • Prematüre Doğum
 • Boğaz Enfeksiyonu
 • Göğüs Kanseri
Tedaviler
 • Radyonükleer kemik taraması
 • Cea(karsinoembriyonik antijen)
 • Tiroit peroksidaz antikor testi
 • Anti-mikrozomal antikor(anti-m)(tiroid peroksidaz testi)
 • Göğüs x-ray

Ayşen Demirci Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ayşen Demirci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ayşen Demirci Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Pet-ct sonucu

  Babam akciğeri için pet-ct taraması yapıldı sonuçta''sağ akciğer hiler alanda üst lob bronşu komşuluğunda yerleşimli periferinde atelektatik/konsolide alanların eşlik ettiği yaklaşık 2.5 cm çapında malignite şüpheli hafif orta düzeyde hipermetabolik lezyon.histopatolojik verifikasyonu önerilir'' yaz... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ayşen Demirci

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Akciğer filmi

  Röntgen sonucumda her iki hemitoraksta akciğer orta ve alt lob bazalde infiltrasyon lehine yoğunluk artışları izlenmiştir ve bilateral hiler dolgunluk mevcuttur yaziyo ne demek hocam bu acaba

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ayşen Demirci

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ayşen Demirci kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Demirci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşen Demirci için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Demirci şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşen Demirci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ayşen Demirci bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ayşen Demirci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ayşen Demirci Göğüs Hastalıkları, ,Alerji ve Göğüs Hastalıkları uzmanıdır. Radyonükleer kemik taraması, Cea(karsinoembriyonik antijen), Tiroit peroksidaz antikor testi, Anti-mikrozomal antikor(anti-m)(tiroid peroksidaz testi), Göğüs x-ray alanlarında hizmet veriyor ve Sepsis, Solunum Yolu Enfeksiyonu, Prematüre Doğum, Boğaz Enfeksiyonu, Göğüs Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ayşen Demirci için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ayşen Demirci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşen Demirci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Demirci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ayşen Demirci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Demirci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.