SS
Soru Sahibi
5 Nisan 2017 11:53

Roaccutane ve botox

Roaccutane ve botox Merhaba doktor bey yaşım 26 sürme kremlerlegeçmeyen kapalı komedon ve rosacea şikayeti ile 1 yıl düşük doz roaccutane kulladım .ilacım 3 ay önce bitti şuan cildimde ince mimik çizgileri hariç bir problem yok.Size sorularum ise şunlar; ince mimik çizgilerim beni rahatsız ediyor ve derinleşmemesi için botoz ve dolgu yaptırmak istiyorum ilacım biteli 3 ay oluyor artık yaptırmamda bir sakınca olur mu?bu işlemler rosacea yı alevlendirir mi yada bununla ilgili herhangi bir yan etki yapar mı?Birkere botoz yaptırınca cilt alışıp daha sonra bırakınca daha kötü olur mu? Cevaplarınız ve değerli vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

yazınızı okudur ...bu şikayetlerin giderilmesinde botoks ve dolgu uygulamalarında bir sakınca yok ...endişe etmeyin bu arada roaccutane sonrası deride oluşan kuruluğu gidermek için mezoterapi de yaptırabilirsiniz

10 Nisan 2017 15:05