se
Soru Sahibi
4 Kasım 2016 04:20

çocukta tüy sarartıcı krem

merhabalar benim 5buçuk yaşında kızım var ve belindeki tüyleriyle arkadaşları dalga geçiyor die çok üzülüyo bu yaş için tüy sarartıcı krem kullanılabilirmi acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Belde tüylenme bazen kemik yapıda omurilikte spina bifida denilen anomaliye işaret edebilir.Bir beyin cerrahına danışmanız uygun olabilir.Çok belirgin kıllanmada çocuk endokrinoloğu da değerlendirmeli.Bu tür bir sorun yoksa oksijenli su ve amonyağı yarı yarıya karıştırıp tüylere sürerseniz sararır.Geçmiş olsun.

20 Kasım 2016 20:24