DA
Soru Sahibi
10 Nisan 2010 22:53

Bel MR sonucum . *Rölatif yapısal dar spinal kanal *L2-3 diskte sağ paras

Bel MR sonucum . *Rölatif yapısal dar spinal kanal *L2-3 diskte sağ parasantral küçük protrüzyon. *L3-4 diskte minimal diffüz bulging *L4-5 diskte sol komponenti belirgin diffüz bulging+faset hipertrofileri *L5-S1 diskte sağ parasantral küçük protüzyon. Uzun süre ayakta kalamıyorum,kitleniyorum,kımıldayamıyorum.Oturur isem kalkamıyorum,yatakta dahi dönemiyorum,sağ ayağımda ağrı ve güç kaybı var,dinlenir isem rahatlıyorum.uyanınca kımıldayamıyorum..Lütfen MR ımı yorumlar mısınız?Saygılar..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayhan Kara
Beyin ve Sinir Cerrahisi

filme göre fıtık var ve lazere uygun

10 Nisan 2010 23:52