Prof. Dr. Okan Gülbahar, İzmir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Okan Gülbahar

Dahiliye - İç Hastalıkları, İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları - İzmir

Cilt Kaşıntısı, Saman Nezlesi (Bahar Nezlesi, Alerjik Rinit), Alerjik Rinit (Saman Nezlesi, Bahar Nezlesi)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

  Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Okan Gülbahar Hakkında

Okan Gülbahar Kimdir?

Prof. Dr. Okan Gülbahar, Dahiliye - İç Hastalıkları ve İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları Okan Gülbahar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.3
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

cu..muroğlu

Kendisi annem ülkü fırat' ın doktoru iyi, detaycı araştırmacı bir hekim, bunun yanında çok hümanist bir yapısı var.çözüm odaklı, güleryüzlü. 13-08-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Okan Gülbahar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Okan Gülbahar kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. O Gülbahar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Okan Gülbahar için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. O Gülbahar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Okan Gülbahar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Okan Gülbahar Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Okan Gülbahar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Okan Gülbahar Dahiliye - İç Hastalıkları, ,İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Cilt Kaşıntısı, Saman Nezlesi (Bahar Nezlesi, Alerjik Rinit), Alerjik Rinit (Saman Nezlesi, Bahar Nezlesi), Anjioödem (Yüz, Göz Ve Dudakta Şişme), İlaç Alerjisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Okan Gülbahar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Okan Gülbahar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Okan Gülbahar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. O Gülbahar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Okan Gülbahar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. O Gülbahar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.