Prof. Dr. Mehmet Bektaş

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Ankara

Korozif Özofajitler (Özafagus (Yemek Borusu) Yanıkları), Pankreas Hastalıkları, Reflü Özafajit Hastalığı

Randevu Al 0 (850) 474 17 81 Soru Sor

Doktorun Adresi

Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi No: 8/55 ( Farilya İş Merkezi 14. Kat)  Çankaya, Ankara
Mehmet Bektaş Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Mehmet Bektaş Hakkında

Mehmet Bektaş Kimdir?

Prof. Dr. Mehmet Bektaş, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamladıktan sonra yine aynı fakültede Gastroentereloji yan dal uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 

Mesleki çalışmalarına Mehmet Bektaş Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Korozif Özofajitler (Özafagus (Yemek Borusu) Yanıkları)
 • Pankreas Hastalıkları
 • Reflü Özafajit Hastalığı
 • İnflamatuar (İltihabi) Bağırsak Hastalıkları (Crohn Haslığı, Ülseratif Kolit)
 • Karaciğer Hastalıkları
Tedaviler
 • Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi)
 • Endoskopi
 • Üst gastrointestinal endoskopi
 • Rektosigmoidoskopi
 • Perkütan karaciğer biyopsisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 17 81

Mehmet Bektaş Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ZE..RKEKUL
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mehmet beyi annemin bir türlü tanı konulamayan hastalığına deva ararken bu sitedeki yorumları okuyarak buldum. Annemin sıkıntısının safra kesesinde olduğunu düşündüğüm için gastro bölümüne bakmıştım. Rabbime şükürler olsun Mehmet beye denk getirdi. daha ilk randevuda annemi ve halihazırdaki tahlillerine bakarak çok çok nadir görülen sarkoidoz tanısını akıllara getirdi. 1 yıl boyunca tıp fakültesine giden her hafta testler yapılan. Gözün romatoloji ye ,romatolojinin gögüse, göğüsünde 6 ay sonra gel dediği 20 kiloda fazla kilo kaybeden annemi eğer Mehmet bey görmeseydi hiperkalsemiden muhtemelen kalpten kaybedecektim. Şuan uzun bir tedavi sürecindeyiz. ararsanız dönen size açık bilgiler veren harika bi asistan ve doktor bulursunuz karşınızda. Annem iyileşme sürecinde olsa bile bize tanı koyabildiği için hep minnettar kalacağım. bu yorumları okumak zorunda kalan herkese acil şifalar diliyorum. 17-03-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Bektaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Bektaş ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Mehmet Bektaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 17 81

Prof. Dr. Mehmet Bektaş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Bektaş için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Mehmet Bektaş için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Bektaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Bektaş Mehmet Bektaş Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Bektaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Bektaş Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi), Endoskopi, Üst gastrointestinal endoskopi, Rektosigmoidoskopi, Perkütan karaciğer biyopsisi, Özofajial ph metri, Özofajial manometri, Özofagus varisleri tedavisi, Özofagus varis kanamasında injeksiyon skleroterapisi, Özofagoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Korozif Özofajitler (Özafagus (Yemek Borusu) Yanıkları), Pankreas Hastalıkları, Reflü Özafajit Hastalığı, İnflamatuar (İltihabi) Bağırsak Hastalıkları (Crohn Haslığı, Ülseratif Kolit), Karaciğer Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Mehmet Bektaş için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Mehmet Bektaş muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Bektaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Mehmet Bektaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Bektaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.