Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy, İstanbul, Göz Hastalıkları

Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy

Göz Hastalıkları - İstanbul

Şaşılık (strabismus), Çocuklarda Göz Hastalıklar, Katarakt

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Halil İbrahim Altınsoy Hakkında

Halil İbrahim Altınsoy Kimdir?

Prof. Dr. Halil İbrahim ALTINSOY, 9 Eylül 1954 tarihinde Trabzon' da doğmuştur. Lise eğitimini 1968-1971 yılları arasında Kuleli Askeri Lisesi' nde tamamlamıştır. 1971-1977 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi' nde tıp eğitimini almış ve tıp doktoru unvanı almıştır.

1977-1978 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi' nde Stajyerlik eğitimi almış olan Prof. Dr. Halil İbrahim ALTINSOY, 1981-1984 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı' nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 1990-1991 yılları arasında Moorfields Göz Hastanesi, Londra ,İngiltere de staj tahsilini yapmıştır.

GATA Askeri Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı, 1987-1992 yılları arası Yardımcı Doçent, 1992-2000 yılları arası Doçent, 2000-2009 yılları arasında Profesörlüğe atanmıştır. 

1978-1979 yılları arasında Kıbrıs' da Barış Kuvvetleri Seyyar Cerrahi Hastane ilk yardım ve Tedavi Kısım Sorumlusu, 1984-1987 yılları arası Erzurum Askeri Hastanesi' nde Göz Hastalıkları Uzmanı ve Servis Şefi, 2013-2015 yılları arası Ankara Dünya Göz Hastanesi' nde görev yapmış olan Prof. Dr. Halil İbrahim ALTINSOY, mesleki çalışmalarına Batıgöz Hastanesi' nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Halil İbrahim ALTINSOY, Türk Oftalmoloji Derneği üyeliği, Türk Oftalmoloji Derneği, Şaşılık Birimi Aktif Üyeliği ve Yürütme kurulu Üyeliği, Avrupa Şaşılık Birliği üyeliği, Uluslararası Şaşılık Birliği Üyeliği bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Diplomalar ve Sertifikalar

Hobiler

 • Masa tenisi
 • Fotoğraf
 • Müzik
 • Seyahat

Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 1.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

kan..ırga

Bizi 1 saat beklettikten sonra kendisine neden bizi bu kadar bekletiyorsunuz buna hakkınız yok dedikten sonra "ben sizinle uğraşamam gidin başka doktora görünün idareye de şikayet edebilirsiniz" dedi. Bu tarz doktorları yakın gelecekte görmeyeceğiz çünkü insanlar bilinçleniyor hastaneler de böyle doktorlara kapılarını kapatıyor. Gelişmiş ülkelerde böyle bir şey hizmeti alan tarafından asla kabul edilmez, bu doktorun tavırları ancak gelişmemiş toplumlarda kabul görür. 21-11-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Şaşılık ameliyatı

  Merhabalar hocam gözümde dışa kayma var ama benim görme ile hiç bir sıkıntım yok çift görme sorunumda yok en ufak yazıları bile uzakdan rahatca okuyabiliyorum. ameliyat olursam tek ameliyatla kurtulabilir miyim .ayrıca lokal anestezıye dayanabilinir mi? ben genel anestezi korkum var bazı doktorlar... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kataraktgoz

  ) soru katarakt soru : hocam saygilar 59yasindayim sol gozde katarakt var -12 sag da -10 miyopi vartıp2 dıyabet hastasıyım hbac1 5.5 amelıyat olmamda sakınca varmı bugun doktora muayene oldum ama doktor ameliyattan sonra miyopi oldugu icin risk oldugunu soyledi goz kurulugu var tear natural free 6*1... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Altınsoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Altınsoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy Göz Hastalıkları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Şaşılık (strabismus), Çocuklarda Göz Hastalıklar, Katarakt, Göz Tembelliği (Ambliyopi), Çocuklarda Göz Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Altınsoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Altınsoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.