Prof. Dr. Abdurrezzak Koç

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Adana

Adenoid (Geniz Eti), Ağız Yaraları, Ağız-Boğaz-Yutak Kanseri

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

  Patnos, Ağrı
Koç Sağlık

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit

Abdurrezzak Koç Hakkında

Abdurrezzak Koç Kimdir?

 İhtilal döneminde Atatürk Lisesi’ne başlar ve 3 yılın sonunda Fen Bölümünden mezun olur. Orhan Yurtsever ile daha birçok sıra arkadaşı ile başarlı bir Lise hayatı geçirip, Üniversite sınavlarına hazırlanır. Yine Orhan Yurtsever ile birlikte Atletizm’e başlar. 400 m Yıldızlar ve Genç Erkekler yarışmalarında 2 gümüş ve 1 bronz madalya almaya hak kazanır.

 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini yapılan 2 aşamalı sınavlar sonucu kazanır. Artık bundan sonraki 6 yılı İstanbul’da geçecektir. Orada Eskişehir’liler yurduna yazılır. 2 yıl orada kaldıktan sonra en yakın arkadaşı Ulvi Aktaş (Dr.) ile Çapa Tıp Fakültesi yakınında evde kalmaya başlarlar.

 Almanya’nın Frankfurt şehrinde Temmuz-Ağustos dönemi Genel Cerrahi stajına gider. Burada ünlü Genel Cerrah Prof. Dr. Christoph Hottenrott ile tanışır. Tam bu sırada kendisi dünyada ilk kez aynı anda yapılan Karaciğer, Pankreas ve İnce Barsak nakli ameliyatına eşlik eder.

Yine yaz döneminde Frankfurt’a gider ve burada Prof. Dr. Hottonrott yanında kalır. Artık Cerrahi branşına kendini adamıştır.

Uzmanlık aldığı kurum
 • A.B.D. North Carolina Üniversitesi North Carolina Çocuk Hastanesi
Yabancı Diller
 • Almanca
 • İngilizce
 • Flemenkçe
İlgilendiği Hastalıklar
 • Adenoid (Geniz Eti)
 • Ağız Yaraları
 • Ağız-Boğaz-Yutak Kanseri
 • Akustik Nöroma
 • Alerjiler
Hobiler
 • Futbol
 • Seyahat

Abdurrezzak Koç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Abdurrezzak Koç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Abdurrezzak Koç kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Koç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdurrezzak Koç için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Koç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdurrezzak Koç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Abdurrezzak Koç Koç Sağlık bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Abdurrezzak Koç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Abdurrezzak Koç Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Adenoid (Geniz Eti), Ağız Yaraları, Ağız-Boğaz-Yutak Kanseri, Akustik Nöroma, Alerjiler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Abdurrezzak Koç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Abdurrezzak Koç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdurrezzak Koç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Koç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Abdurrezzak Koç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Koç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.