Op. Dr. Yıldırım Yüksel

Genel Cerrahi - Yurt Dışı, İstanbul

Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme

Op. Dr. Yıldırım Yüksel

Op. Dr. Yıldırım YÜKSEL,  ilköğretim ve lise hayatını Almanya 'nın Köln şehrine tamamlamıştır. 1982 - 1988 yılları arasında  Johannes Gutenberg Üniversitesi (Almanya) Mainz TIP Fakültesi'ne eğitim gördükten sonra, Johannes Gutenberg Üniversitesi Mainz Ortapedi alanında stajını tamamlamıştır. Öncelikle Evangelisches Krankenhaus Köln Hastanesi (Almanya), Genel cerrahi bölümünde asistan doktor, daha sonra sırasıyla Remigius-Krankenhaus Leverkusen-Opladen Hastanesi (Almanya), Genel Cerrahi bölümünde asistan doktor,Remigius-Krankenhaus Leverkusen-Opladen Hastanesi (Almanya), Genel Cerrahi bölümünde asistan doktor, Evangelisches Krankenhaus Köln Hastanesi (Almanya), Genel Cerrahi bölümünde asistan doktor, Genel cerrahi uzmanı (Düsseldorf, Almanya), Krankenhaus der Augustinerinnen Hastanesi Köln (Almanya), Plastik Cerrahi bölümünde asistan doktor, Krankenhaus Ludmillenstift  Meppen Hastanesi (Almanya), El, Mikro ve Traumatoloji Cerrahi bölümünde, St.-Franziskus-Hospital  Lohne / Old. (Almanya), El, Mikro ve Traumatoloji Cerrahi bölümünde görev almıştır.

 

2009 yılında Marmara Üniversitesi İstanbul Genel Cerrahi Denklik sınavına girmiştir. Halen Almanya'nın çeşitli hastanelerinde (Berlin, Münih v.s.) sözleşmeli doktor olarak çalışmaktadır.

Op. Dr. Yıldırım YÜKSEL, iyi derecede Almanca, İngilizce, Japonca ve Fransızca bilmektedir. Hobileri  Judo sporu, Klasik Batı Müziği ve Piano çalmaktır.

 

Yıldırım Yüksel Muayenehanesi
Alfred-Schütte-Allee 152, 51105 Köln Yurtdışı (ALMANYA) Diğer/Yurt Dışı
Hizmetler
Abdominal ultrasonografi Paratiroidektomi Apendektomi Meme mr'ı Safra yolları cerrahisi Devamı
Op. Dr. Yıldırım Yüksel Muayenehanesi
Duatepe Mah. Kurtuluş Cad. No. 36 Kat: 5 Daire 7 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Abdominal ultrasonografi Paratiroidektomi Apendektomi Meme mr'ı Safra yolları cerrahisi Devamı

Hakkında

Op. Dr. Yıldırım YÜKSEL,  ilköğretim ve lise hayatını Almanya 'nın Köln şehrine tamamlamıştır. 1982 - 1988 yılları arasında  Johannes Gutenberg Üniversitesi (Almanya) Mainz TIP Fakültesi'ne eğitim gördükten sonra, Johannes Gutenberg Üniversitesi Mainz Ortapedi alanında stajını tamamlamıştır. Öncelikle Evangelisches Krankenhaus Köln Hastanesi (Almanya), Genel cerrahi bölümünde asistan doktor, daha sonra sırasıyla Remigius-Krankenhaus Leverkusen-Opladen Hastanesi (Almanya), Genel Cerrahi bölümünde asistan doktor,Remigius-Krankenhaus Leverkusen-Opladen Hastanesi (Almanya), Genel Cerrahi bölümünde asistan doktor, Evangelisches Krankenhaus Köln Hastanesi (Almanya), Genel Cerrahi bölümünde asistan doktor, Genel cerrahi uzmanı (Düsseldorf, Almanya), Krankenhaus der Augustinerinnen Hastanesi Köln (Almanya), Plastik Cerrahi bölümünde asistan doktor, Krankenhaus Ludmillenstift  Meppen Hastanesi (Almanya), El, Mikro ve Traumatoloji Cerrahi bölümünde, St.-Franziskus-Hospital  Lohne / Old. (Almanya), El, Mikro ve Traumatoloji Cerrahi bölümünde görev almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Cerrahi İnfeksiyonlar Yara Iyileşmesi Ve Bakımı Cerrahi Hastalarda Beslenme Organ Nakli Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Yıldırım Yüksel ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Yıldırım Yüksel için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Yıldırım Yüksel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Yıldırım Yüksel Yıldırım Yüksel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Yıldırım Yüksel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Yıldırım Yüksel Genel Cerrahi uzmanıdır. Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Abdominal ultrasonografi, Paratiroidektomi, ApendektomiAbdominal ultrasonografi, Paratiroidektomi, Apendektomi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube