Op. Dr. Bülent Diri, Trabzon, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Bülent Diri

Ortopedi ve Travmatoloji - Trabzon

Osteosentez, Kas-Iskelet Sistemi Tümörleri, Ayak Burkulması

Randevu Al 0 (850) 433 38 82

Adres

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85  Canik, Samsun
Özel Medicana International Samsun Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Bülent Diri Kimdir?

Op. Dr. Bülent DİRİ, 1970 yılında doğmuştur. 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Bülent DİRİ, Trabzon Merkez'de bulunan Medical Park Trabzon Hastanesi'nde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Osteosentez
 • Kas-Iskelet Sistemi Tümörleri
 • Ayak Burkulması
 • Omuz İnstabilitesi
 • Çocuk Felci

Tedaviler

 • Hormonal replasman terapisi
 • Diz problemleri
 • Omuz ameliyatı
 • Artroskopik bankart onarımı
 • Herniorafi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 82

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..

Ortopedi ve travmatoloji alanında işini gerçekten iyi bilen bir doktora ihtiyacım vardı. Kalçamın sol alt tarafında bir batma oluyordu. Hatta basarken hafifçe bir ağrı da oluşuyordu ama bu durum dönem dönem gerçekleşen bir sıkıntıydı benim için. Gittik mr vs. her şeye baktılar fıtık olabilir mi diye ama öyle bir durum da yok. Krem veriyorlardı onu kullanıyordum ama açıkçası hiçbir fayda etmiyordu. Orada anladım ki benim sağlam bir ortopedi ve travmatoloji uzmanına ihtiyacım var. Malum, Trabzon'da oturuyoruz. İstanbul'da olsak internete en iyi ortopedi ve travmatoloji doktorları yazdığımızda bir ton seçenek çıkıyor ama burada öyle bir durum da yok. Yine de şansımı denedim ve Trabzon'un en iyi ortopedi ve travmatoloji doktorları yazıp arattım. Önüme çıkan ilk sonuçlardan biri olan Op. Dr. Bülent DİRİ'yi biraz araştırdıktan sonra, randevumu aldım ve gittim. Tüm şikayetlerimi anlattım. Beni titizlikle dinledikten sonra muayene etti ve bir film çektirdik. Yapılan tetkiklerde kalçamda ağrı olan noktada hamlıktan kaynaklı bir problem olduğu ortaya çıktı. Hiçbir ilaç vs. kullanmadan biraz fizik tedavi ve biraz spor ile, bu batma hissinden ve ağrıdan kurtuldum. Ortopedi ve travmatoloji uzmanı işte böyle olunur! Al şu ilacı git sonra gel diyen, saçma sapan yorumlarla başından savmaya çalışan doktorlardan sonra gerçekten çok iyi geldi Bülent hocam. İlaçsız tamamen, tecrübesi ve bilgisiyle beni bu ağrıdan kurtaran, Trabzon'un açık ara en iyi ortopedi ve travmatoloji uzman doktoru Op. Dr. Bülent Diri'ye saygı ve selamlarımla... Herkese acıl şifalar dilerim. 07-04-2017

ur..

Yaşadığı iş kazası sonucunda sağ el parmaklarından ikisi kırılan kardeşimin tedavisi için gittiğimiz ortopedi ve travmatoloji uzmanı Op. Dr. Bülent Diri'ye saygı ve sevgilerimle. Öncelikle her şey için teşekkür ederiz. Eskisi gibi olmaz denilen o parmakları sihirli dokunuşlarla tedavi eden ve iyileştiren doktordur Bülent Bey. Tedavi için gittiğimizde direkt olarak yaklaşımıyla zaten bize o güveni vermişti. Ortopedi konusunda alanında işinin ehli bir doktor kesinlikle. Tedavi süreci boyunca her kontrolde aynı ilgiyi alakayı göstermiş ve iyileşme sürecinin daha çabuk olmasına olanak sağlamıştır. Ayrıca tanıdığım bir kişinin de diz ameliyatını yapmıştı. Diz ameliyatını yaptığı kişi de memnuniyetini sürekli söylüyordu. Bize referans olanlardan biridir kendisi. Kısacası ortopedi ve travmatoloji alanında derdinize derman arıyorsanız doğru adrestesiniz. 16-04-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Bülent Diri tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Bülent Diri ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Bülent Diri ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 82

Op. Dr. Bülent Diri için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Bülent Diri için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Bülent Diri için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Bülent Diri nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Bülent Diri Özel Medicana International Samsun Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Bülent Diri hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Bülent Diri Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Hormonal replasman terapisi, Diz problemleri, Omuz ameliyatı, Artroskopik bankart onarımı, Herniorafi, Ayak bileği artroskopisi alanlarında hizmet veriyor ve Osteosentez, Kas-Iskelet Sistemi Tümörleri, Ayak Burkulması, Omuz İnstabilitesi, Çocuk Felci hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Bülent Diri için muayene ücreti nedir?

Op. Dr. Bülent Diri muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Bülent Diri muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Bülent Diri hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. Bülent Diri hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.