Uzm. Dr. Murat Sezen, İstanbul, Aile Hekimliği
Uzm. Dr.

Murat Sezen

Aile Hekimliği - İstanbul

Cinsel Terapi, Zona Aşısı, Endişe bozukluğu

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

  , Niğde
Özel Yaşam Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Murat Sezen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Spiral ile ilgili

  Merhaba hocam yaşım 17 18’ime 9 ay var spiral taktırmak istiyorum bunun için uygunmudur ? cevabınız için şimdiden teşekkürler..

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Murat Sezen

  Merhaba,öncelikle gerekli muayene ve tetkiklerin yapılması gerekir.doğum kontrol yöntemleri çeşitlidir ve kişiye göre değişir.size en uygun yöntemin tesbit edilebilmesi için kadın hastalıkları ve doğum uzmanına başvurmalısınız.sağlıklı günler..

 • Kolrsterol

  (#1600458) soru musat trakti 57 yaşındabolu / emekli kolesterol (#1598858) soru musat trakti 57 yaşındabolu / emekli kolesterol (#1597775) soru musat trakti 57 yaşındabolu / emekli kolesterol (#1594235) soru musat trakti 57 yaşındabolu / emekli kolesterol menü (#1592637) soru musat trakti 57 y... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Murat Sezen

  Ldl ve hba1c değerleriniz kötü sayılmaz,yaptıklarınız güzel devam edin moralinizi yüksek tutun 8 kg fazlalık için yediklerinizdeki karbonhidrat düzeyini mümkün olduğu kadar azaltın.eğer kalp damar hastası değilseniz ldl nin daha fazla düşmesine gerek yok. eşinizin tansiyonu ve şekeri olmaması iyi k... Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.