Op. Dr.

Gerçek AYDIN

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Bursa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Laparoskopi, Endoskopi, İnfertilite ve tüp bebek, Aşılama yöntemi... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 79 13

Hakkında

Özgeçmişi

Op. Dr. Gerçek AYDIN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Gerçek AYDIN, İstanbul Kadıköy Hastanesi Acıbadeö Tüp Bebek Merkezi IVF eğitim programını başarıyla tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarına ise, Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2009

Tecrübe: 8 yıl 8 ay

Yabancı Diller

 • Almanca
 • İngilizce

Deneyimler

 • Çorum İskilip Devlet Hastanesi
  01 2009 - 01 2011
 • Bursa Zübeyda Hanım Doğumevi
  01 2011 - 01 2012
 • Samsun Medicana Hastanesi
  01 2012 - 01 2013
 • Bursa Medicalpark Hastanesi
  01 2013 - 07 2017
 • Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
  07 2017 - Şu Anda

Diplomalar ve Sertifikalar

Hobiler

 • Tango
 • Bilardo

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 79 13

Anlaşmalı Kurumlar

 • Özel Sigortaların Tümü

Hastalarının Yorumları (3)

Hasta Değerlendirmeleri

3 Yorum Ort. Puanı: 5
(5) 13.09.2017

sevgili doktorumuz Gerçek beyden önce çok iyi bir klinikte üç defa başarısız tüp bebek denememiz oldu. Bu üç deneme boyunca doktorumuzla sadece belirli bir saatte görüşebiliyor onun dışında ne yaşarsam yaşayayım kendisine asla ulaşamıyordum.Ağır bir tedavi olması ve hormonlarımla oynanması sonucu aşırı hassas ve endişeliydim. Büyük beklentilerim hüsranla sonuçlanıyordu.Yaşadığım üç deneme de beni epey yıpratmıştı. Sonra Gerçek beyin bu alanda çalışmalara başladığını öğrendim. Kendisiyle ilk görüşmemde son derece pozitif bir bakış açısıyla yapılabileceklerden, olumlu ve olumsuz sonuçlardan bahsetti.Tedavi şeklimi tamamen değiştirecekti. Türkiyede ve dünyada en son tedavi şekillerini takip ediyor hepsi hakkında beni bilgilendiriyordu. en önemlisi de psikolojimle ilgileniyor kendimi bu süreçte daha iyi hissetmem ve bütün olumsuzluklardan uzak kalmam konusunda sürekli tavsiyelerde bulunuyordu.Dediği herşeyi yaptım. son derece bilgili ve güven veren bir doktordu. Sadece tedavi süreciyle değil bu süreçte beslenmemden, psikolojimden herşeyimle ilgileniyordu. çoğu zaman gereksiz endişelerimle aradığım mesaj attığım oldu. her bir endişemle bizimle aynı tarafta olduğunu hissettirircesine ilgilenip sakinleşmemi sağladı. Tedavi sürecim boyunca kısa süreli korkularım yerini hep güvene bıraktı. Verdiği hiç bir ilacı sorgulamadan kullanır hale gelmiştim. biliyordum ki benim için en iyisini yapıyordu.Kısacası önceki ağır tedavilerle hiçbir alakası yoktu.güvendeydim ve fazladan ilaç kullanmıyordum. Olabilecek en az ilaçla tedavimiz bitti. Ve sonuç Pozitifti.En az bizim kadar sevindi. Bir kadının yaşayabileceği belki de en kötü deneyim olan bu süreci o kadar iyi yönetti ki kendisine çok şey borçluyum. Bana anne olma heyecanını yaşattı. Allah kendisine uzun ve sağlıklı ömürler versin.

(5) 04.08.2017

Gerçek bey ile tahlil yaptırmak için gittiğim hastanede tesadüfen randevu alarak tanıştım. Sırada beklerken diğer hastalarla sohbet ettiğimde öncesinde yaşadıkları kötü tecrübeleri Gerçek hocayla aşıp gebe kaldıklarını gördüm hepsi çok memnundu. Bu nedenle içeri girdiğimde tahlil yaptırmak dışında kendi sürecimi de paylaştım. Yaptığım yanlışları, olması gerekenleri büyük bir sabırla ve içtenlikle bana teker teker anlattı, odadan çıktığımda yaklaşık 40 dk olmuştu ve eşimi arayıp çok doğru bir hekimle tanıştığımı, tedavi sürecine artık burada devam etmek istediğimi söyledim. Bundan sonraki süreçte beni en az yoracak şekilde tüp bebek tedavimize başladık ve ilk denememizde başarılı olduk. Kendisiyle ilgili son olarak şunları yazabilirim… Size yeterince zaman ayırır ve tüm sorularınızı siz anlayıncaya kadar sabırla anlatır. Samimiyetinden dolayı bazı hekimlerde ki gibi çok soru sormaya çekinmezsiniz. Her zaman pozitif düşünür ve sizi umutsuzluğa düşürmez. Bilgi birikimiyle sizi en az yoracak şekilde ilaç tedavinizi yapar. Sonuç olarak bebek sahibi olmak isteyen ve iyi bir hekim arayan tüm hastalara tüm kalbimle Gerçek beyi önerebilirim.

(5) 25.07.2017

İyi ki gerçek beyle tanıştık. Daha önce Bursa'nın en iyi denilen doktorlarına gittik fakat hepsi durumum hakkında olumsuz konuşup beni demorelize ettiler. Hamilelik öncesinde 2'cm miyom vardı. Hamile kaldığımda büyüdü ve 4-5 cm'e kadar ulaştı ayrıca başka miyomlar da oluştu. Sonrasında hamileliğim sonlandı fakat 2. hamileliğim de miyomlar olduğundan riskliydi. Doktorların çoğu ameliyat olmam gerektiğini fakat rahmimin alınma ihtimali olduğunu alınmasa bile geri kalan rahmin hamilelik için yeterli olmayacağını söylediler. Kimi doktorlarda tekrar deneyin oda düşerse ameliyat öneririz dediler. Ne yapacağımızı şaşırmış bir durumdaydık. Çok şükür ki Gerçek Beyle tanıştık.İlk muayenede durumumu tek tek anlattı,ameliyat olmam gerektiğini, riskin çok az olduğunu bunu düşünmemem gerektiğini, bir kaybın zaten var bile bile tekrar hamile kalman macera olur,siz tüp bebek için gelmiş olsaydınız bile bu ortama tüp bebek yapmazdım,miyomları alıp 3 ay sonra hamile kalabilirsin dedi. ilk defa bir muayeneden ağlamadan çıktım ve daha ilk muayenede kendisine güvenmemi sağladı, içimi rahatlattı. Geçen ay ameliyat oldum ve hiçbir sorun olmadı. Çok kısa sürede de sağlığıma kavuştum. Mükemmel bir doktor, işinde uzman,doğru tedavi uygulayan tecrübeli bir doktor. Kendisine buradan çok çok teşekkür ediyorum.

3 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.