Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan

Ergoterapi - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Pınartepe Mah. Turgut Özal 1. Cad. Uçurtma Sok. N0:55, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Türkiye  Büyükçekmece, İstanbul
Pera Kampüs

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Merve Sümeyye Dilercan Hakkında

Merve Sümeyye Dilercan Kimdir?

Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan, Ergoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Merve Sümeyye Dilercan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • BIRUNI UNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 2019

Tecrübe: 1 yıl 9 ay

Deneyimler
  • Terapedia Pediatrik Rehabilitasyon Merkezi
    09 2019 - 06 2020
  • Pera Kampüs
    07 2020 - Şu Anda

Merve Sümeyye Dilercan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan kimdir , telefon numarası nedir?
Ergoterapist M Dilercan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan için nasıl randevu alabilirim?
Ergoterapist M Dilercan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan Pera Kampüs bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan Ergoterapi, uzmanıdır. Çocuklarda Ergoterapi yaklaşımları, Duyu Bütünleme Terapisi, Duyusal işlem zorlukları için bireyselleştirilmiş tedavilerin sağlanması, Ergoterapi, Ergoterapi yaklaşımları, Gelişim Geriliğinde Ergoterapi, Gelişimsel yetersizliği olan çocuklara yönelik fonksiyonel becerilerin geliştirilmesi, Normal büyüme ve gelişme, beslenme, oyun, sosyal beceriler ve eğitim, Öğrenme güçlüğü (disleksi) de ergoterapi, Otizmde Ergoterapi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ergoterapist M Dilercan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ergoterapist Merve Sümeyye Dilercan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ergoterapist M Dilercan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.