Dyt. Gizem Taşkın, İzmir, Diyetisyen

Dyt. Gizem Taşkın

Diyetisyen - İzmir

Bebek Beslenmesi, Obezite, Seyahatlerde Beslenme

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Mimar Sinan Mah. 1394 Sok. No: 14/7-8 Baysak İş Merkezi  Konak, İzmir
Ege Fit Sağlıklı Yaşam Kompleksi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Gizem Taşkın Kimdir?

Dyt. Gizem TAŞKIN, 2005-2009 yılları arasında İzmir Güzelbahçe 60.Yıl Anadolu Lisesi’nde lisans öncesi öğrenimini tamamlamıştır. 2009 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde başladığı lisans eğitimini 2014 yılında başarıyla tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. Halen Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Dyt. Gizem TAŞKIN, henüz öğrenciyken pek çok farklı kurumda staj yapmış ve mesleğine dair deneyim kazanmıştır. 2013 yılında Zekai Tahir Kadın Doğum Hastanesi’nde, 2013-2014 yılları arasında Ankara Başkent Hastanesi’nde (Klinik Diyetisyenlik), Ankara Dışkapı Çocuk Hastanesi’nde ve TAİ / TUSAŞ -Türk Havacılık ve Uzay Sanayi’nde staj eğitimlerini tamamlamıştır.

Mezuniyetinin ardından 15 ay boyunca Eskişehir Diyetera Spor, Beslenme ve Terapi Merkezi’nde Diyetisyen olarak görev yapmış olan Dyt. Gizem TAŞKIN, şu anda İzmir Egefit Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Hizmetleri Danışmanlık Merkezi’nde Diyetisyen olarak danışanlarını kabul etmektedir.

Dyt. Gizem TAŞKIN, gerek eğitimi esnasında gerekse mezun olduktan sonra pek çok eğitime, konferansa ve seminere katılmıştır. Bunlardan bazıları şöyledir;

1. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu (Şubat 2011- İstanbul)

2. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu (Şubat 2012-Ankara)

2. Onkoloji Diyetisyenliği Kursu (Şubat 2012-Ankara)

Hastalıklarda Diyet Tedavisinin Klinik Uygulamalara Yansıması Sempozyumu (GATA Kasım 2012-Ankara)

Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu (Mart 2013- Ankara)

Kardiyoloji Diyetisyenliği Kursu (Mart 2013- Ankara)

Sporcu Beslenmesi Diyetisyenliği (Şubat 2014- İstanbul)

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..gıran

Kilo problemi yaşayan herkesin mutlaka tanışması gereken gerçek bir uzmandır kendisi. Her hastasının farklı deneyimleri var, benimkisi gözümdeki mercimek tanesi kadar yağ bezesiydi ve 2-3 ay içerisinde yok oldu eridi, gitti. Diyetiniz bitse sağlıklı beslenmeyi öğrettiği için doğru besleniyorsunuz. Güler yüzlü, samimi, sevimli bir diyetisten istiyorsanız mutlaka tanışmalısınız! Kesinlikle tavsiye ediyorum :) Yolun açık olsun canım benim. 13.01.2016 13-01-2016

iha..soy

Güler yüzlülüğü,sıcakkanlılığı ve sempatisi ile hastaları tarafından oldukça sevilen biri Gizem hanım. İyi ki yollarımız karşılaştı. Sayesinde tam 27 kilogram verdim .Acıkmadım. Bıkmadım. Sıkılmadım.' O kadar çok diyetisyene gittim' diye odasına ilk girdiğimde sadece gülerek tepki vermişti. Tip 2 diyabet hastasıyken diyet yapmaya başladık. 30 ünite insülin kullanıyorken şuan insülin kullanmayıp sadece ilaçla devam ediyoruz. Kısacası hem kilo verip hem sağlığımı kazandım. tavsiye ediyorum! 09-01-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Gizem Taşkın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.